Geograficzne plakaty

Pewnie nie raz zdarzyło ci się dostać w prezencie ramkę do zdjęć, czy to z okazji przeprowadzki do nowego lokum czy jako typowy podarunek okolicznościowy. Sama ramka jednak nie zawiera żadnych wspomnień i w zasadzie dużo ważniejsze od niej jest to co zawiera. Jeśli więc nie chcesz zafundować znajomemu podobnego rozczarowania i wolisz, żeby podarek od ciebie miał charakter, wybierz raczej ciekawy plakat. Uniwersalną opcją będzie grafika z kolekcji miast świata, która będzie ozdobą, ale też okienkiem wychodzącym na stolicę ulubionego kraju. Sprawdź komu mógłby się spodobać ten pomysł.

Plakaty miasta – prezent dla lubiących podróże

Jeśli masz wśród znajomych obywatela świata i zapalonego podróżnika, podpytaj go, którą ze swoich eskapad wspomina najlepiej. Często opowiada o swojej szalonej wyprawie do Tokyo? A może romantyczny Paryż wywarł na nim największe wrażenie? Dzięki plakatowi z planem wybranego miasta powróci myślami na znajome ulice. Dobrym pomysłem jest też taką mapkę sprezentować jeszcze zanim obdarowany zrealizuje swoje wyjazdowe plany. W ten sposób pokażesz, że trzymasz kciuki, żeby wymarzony wyjazd do Rzymu czy Berlina się udał.

Plakaty miasta – prezent dla ceniących nowoczesność

Urządzanie salonu we współczesnym stylu to przede wszystkim komfort, minimalizm i bardzo powszechne zastosowanie połączenia czerni i bieli. Jeśli więc chcesz ucieszyć nowoczesną gospodynię, zamiast zajmującego cenną przestrzeń wazonu w jaskrawych kolorach, podaruj jej plakat z planem miasta. Kolorystycznie taka grafika wpasuje się w obecnie panujące trendy aranżacyjne, nie zajmie cennej przestrzeni pokoju i nada wnętrzu światowego charakteru. Bardzo dobrze wykonane plakaty, które na życzenie od razu można oprawić w ramę, znajdziesz tutaj: https://posterilla.pl/pl/c/PLANY-MIAST/123. Dzięki ramkom w trzech kolorach, z pewnością dopasujesz podarek do każdej aranżacji i zadowolisz nawet najbardziej wymagającego dekoratora wnętrz wśród twoich najbliższych.

Plakaty miasta – prezent dla drugiej połówki

Planujesz wspólną podróż ze swoją drugą połową? Daj jej przedsmak tego co was czeka i powieś w jej sypialni plan miasta, do którego się wybieracie. Jeśli już odbyliście taką podróż, plakat pokaże najbliższej ci osobie, że spędzony razem czas zapadł ci w pamięć. Być może patrząc na plakat odwiedzonego przez was miasta, najdzie was ochota, by do niego wrócić albo przynajmniej spędzić miły wieczór na wspomnieniach szczęśliwych chwil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here