Nieruchomości premium. Jak wygląda współpraca z agencją?

Segment nieruchomości premium to prężnie rozwijająca się branża, lecz także duże wyzwanie. Pomocne w zarządzania luksusowymi nieruchomościami jest skorzystanie z usług agencji nieruchomości.

Wiele osób, które posiadają atrakcyjną nieruchomość w dobrej lokalizacji, chciałoby sprzedać ją z dobrym zyskiem. Z drugiej strony wiele osób szuka luksusowego mieszkania np. pod późniejszy wynajem. Ponieważ obrót lokalami o znacznej wartości jest nieco trudniejszy, niż zwykłych mieszkań czy domów, inwestorzy coraz chętniej powierzają swoje sprawy agencjom, które są wyspecjalizowane w rynku luksusowych lokali.

Co określa się jako nieruchomości premium

Nieruchomości premium to mieszkania, domy i lokale usługowe o wartości powyżej 1 mln złotych. Często ów lokalne znajdują się w atrakcyjnych punktach miasta lub na luksusowych osiedlach podmiejskich. Wzmożony ruch na rynku takich nieruchomości obserwujemy już od jakiegoś czasu. Polacy dostrzegli potencjał inwestowania w mieszkania i domy w ogóle, a od tego oddzielił się sektor luksusowych lokali, w przypadku których nie ma co ukrywać – stopa wzrostu jest najwyższa. Aby jednak ją wypracować, właściciel mieszkania bądź osoba chcąca kupić taki lokal powinna podejść do tematu kompleksowo, a najlepiej podjąć współpracę z agencją nieruchomości premium. Dlaczego?

Współpraca z agencją – korzyści

Zalety powierzenia spraw związanych z kupnem lub sprzedażą luksusowego domu czy mieszkania prześledzimy na przykładzie agencji Małycha Nieruchomości Premium w Warszawie https://malychanieruchomoscipremium.com. Zwłaszcza, że ta firma sprzedaje 90% mieszkań w mniej niż 3 miesiące, a 80% ich ofert pochodzi z rekomendacji zadowolonych klientów.

Firma zajmuje się pomocą w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości segmentu wyższego. Podstawą współpracy jest umowa wyłączna, która wbrew pozorom przynosi Klientowi wiele korzyści: Przede wszystkim gwarantuje pełne zaangażowanie agenta, który w ramach umowy organizuje przygotowanie nieruchomości do wystawienia na sprzedaż (home staging, sesja fotograficzna, profesjonalny opis nieruchomości) oraz prezentuje ofertę w miejscach dających największa szansę na szybkie i zyskowne zbycie nieruchomości.

Ponadto Małycha Nieruchomości Premium negocjuje w Twoim imieniu zarówno cenę mieszkania, jak i warunki wynajmu, a także prowadzi mediacje przy wynajmie. Firma sprawdza też wiarygodność najemcy, pilnuje ważnych terminów oraz nadzoruje proces wynajmu. W przypadku chęci sprzedaży luksusowego lokalu, agencja sprawdza zdolność kredytową potencjalnego nabywcy oraz jego możliwości zadatkowania zakupu.

O agencji Małycha Nieruchomości Premium

Założycielem agencji jest Dawid Małycha, który ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie w sektorze bankowym oraz specjalistyczną wiedzę z zakresu rynku nieruchomości klasy premium. Dawid Małycha jest również współwłaścicielem biura pośrednictwa kredytów hipotecznych w Warszawie Małycha Business Finance MBF, które prowadzi dziś jego żona Olga Małycha. Więcej na temat zasad współpracy z agencją Dawida Małychy przeczytasz na https://malychanieruchomoscipremium.com/nieruchomosci-premium/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here