dywan

Każdy z nas chciałby, aby jego mieszkanie było wyjątkowe. Popularne ostatnio połączenia bieli, szarości i drewna, prezentują się dobrze. Niestety możemy je znaleźć już w co drugim domu. Co zrobić, żeby nasze wnętrze było inne niż wszystkie? Czy nowoczesny dywan będzie dobrym dodatkiem?

Dywan do salonu

Dywany czy wykładziny zajmujące cały pokój nie są już tak modne jak kiedyś. Sprawdzą się za to nowoczesne dywany, w oryginalnych wzorach. Wiele inspiracji możemy znaleźć tutaj https://dywaneo.pl/7-dywany-nowoczesne. Dobrym pomysłem będzie postawienie na klasyczne romby, jodełkę czy koniczynę. Poszaleć natomiast możemy wybierając kolorystykę. Żółty czy granat świetnie ożywią wnętrze.

Dywan do kuchni

Kuchnia, to dla wielu z nas serce domu. Przygotowujemy w niej posiłki dla całej rodziny. Nawet jeśli jest mała warto zadbać o jej przytulność. Nowoczesny charakter jaki większą przytulność nada jej niewielki dywan np. z designerskim napisem.

Dywan w sypialni i pokoju dziecięcym

Do sypialni możemy wybrać dywan znacznie większych rozmiarów. Zadba to o jej przytulność i nasz komfort. Warto zdecydować się na puchate dywany lub takie z długim włosem. Położony obok łóżka sprawi, że przyjemniej będzie nam się wstawało. Kiedy postawimy stopy na podłodze, podłoże będzie miękkie i miłe w dotyku.

Taki komfort ważny jest przede wszystkim w pokoju dziecięcym. Dywan powinien być odpowiedniej grubości. Zminimalizuje to siniaki powstałe przy nagłym upadku jaki zabezpieczy naszą pociechę przed przeziębieniem. Na ciepłej i miłej powierzchni zabawa będzie o wiele przyjemniejsza. Bardzo ważny jest również motyw jaki wybierzemy. Nasze dziecko będzie szczęśliwe, kiedy zdecydujemy się np. na dywan z jego ulubionym superbohaterem czy zwierzątkiem. Dla fana motoryzacji sprawdzi się dywan imitujący jezdnię czy tor wyścigowy.

Dywan w domowym biurze

Domowe biuro może nabrać zupełnie innego charakteru, a praca w nim stać się o wiele przyjemniejsza. Warto wybrać tutaj coś co lubimy, i co będzie nam się miło kojarzyło. Jeśli w domowym biurze oddajemy się realizacji naszych pasji, postawmy na wzór z tym związany. Możemy również wybrać dywan z motywem, który będzie nam pomagał w gorszych momentach. Świetnie sprawdzi się na przykład wzór z elementami marynarskimi. Przypomni nam o zbliżających się wakacjach.

Dywaniki łazienkowe

Łazienka to miejsce gdzie dywan będzie nie tylko ładnie wyglądał, ale i znajdzie swoje praktyczne zastosowanie. Sprawdzi się zwłaszcza po wyjściu z wanny czy prysznica. Wybierając dywanik łazienkowy warto zdecydować się na cały komplet. Możemy je zmieniać i dostosowywać tematycznie np. do świąt czy pór roku. To świetny sposób, aby wnętrze szybko nam się nie znudziło.

Jeśli chcemy, aby nasz dom był przytulny i miał przy tym niepowtarzalny charakter, przemyślmy zakup nowoczesnych dywanów. Znajdą one zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu. Jest to prosty sposób na szybkie odmienienie kuchni, łazienki czy salonu. Wybór kształtów, rozmiarów czy kolorów jest bardzo duży. Możemy w wybór zaangażować całą rodzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here