Cenisz jakość - wybierz Radox

Początek firmy Radox w branży inżynierii sanitarnej sięga 1993 roku. Wtedy rozpoczęto produkcję grzejników łazienkowych. Widząc jak duże jest zapotrzebowanie i jak chętnie są one kupowane przez włoskie firmy i sprzedawane pod ich rodzimymi markami – następuje nowy etap rozwoju.

Widząc ogromny potencjał, w 2002 roku firma rozpoczyna produkcję grzejników łazienkowych, pokojowych i dekoracyjnych sygnując je własną marką – Radox Radiators. Wiąże się to z koniecznymi inwestycjami oraz zmianami w strukturach firmy. Dzięki ciągłemu rozwojowi, doszkalaniu się – osiągnięto sukces. Wprowadzono do produkcji innowacyjne techniki – połączono technikę malowania proszkowego używaną w przemyśle motoryzacyjnym z nowoczesną technologią spawania laserowego. Przełożyło się to na wysoką jakość grzejników (poparte certyfikatami), które z powodzeniem zostały objęte gwarancją na okres aż 10 lat.

W 2005 roku powstała druga fabryka – największa w Europie, w której produkowane są grzejniki polerowane, piaskowane i chromowane. Cała technologia produkcji została zautomatyzowana spełniając przy tym wszelkie wymogi i standardy jakości oraz ochrony środowiska. Dzięki jej uruchomieniu, zdolność produkcyjna wynosi 200 000 sztuk grzejników w ciągu roku.

Następnym etapem rozwoju firmy Radox było wprowadzenie certyfikowanego systemu kontroli jakości. Dzięki niemu każdy kolejny proces produkcji jest szczegółowo kontrolowany i nadzorowany. Ponadto zostaje wprowadzone komputerowe projektowanie oraz możliwość produkcji grzejników na podstawie rysunków technicznych. Działania te przełożyły się na kolejny duży etap w rozwoju firmy, wprowadzono nowe rozwiązania, powiększono wybór o nowe wzory, kształty i formy.

Grzejniki łazienkowe

Radox jako producent grzejników łazienkowych oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli grzejników o najwyższej jakości. Firma zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach – grzejniki pełnią nie tylko swoją podstawową funkcję, którą jest utrzymanie odpowiedniej temperatury, ale stanowią one również element dekoracyjny. Dlatego Radox oferuje grzejniki drabinkowe oraz żeberkowe i poziome tak aby aranżacja każdego wnętrza mogła zostać dopieszczona w najmniejszym szczególe. Grzejniki zachwycają jakością oraz perfekcją wykonania, solidnością oraz dbaniem o każdy detal. Producent grzejników łazienkowych oferuje szeroki wybór pod względem zarówno kolorystyki, jak i również wzornictwa, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu odpowiedni grzejnik do swojego wnętrza.

Grzejniki ozdobne

Dzięki współpracy ze świetnymi specjalistami oraz dzięki systematycznemu i dynamicznemu rozwojowi, firma jest w stanie zaproponować szereg innowacyjnych rozwiązań. Każde wnętrze jest inne, potrzebuje innego wykończenia i Radox jako producent grzejników ozdobnych jest w stanie zaspokoić te potrzeby. Przy tym solidność marki, perfekcyjna jakość wykonania, gwarantują że znalezienie odpowiedniego modelu grzejnika okaże się łatwe, a oczekiwania Klienta zostaną spełnione.

Grzejniki pokojowe

Wychodząc naprzeciw modzie, Radox jako producent grzejników pokojowych, posiada w swojej ofercie grzejniki które nie tylko grzeją ale także stanowią świetną ozdobę. Są to małe dzieła sztuki o ponad przeciętnych parametrach. Ceniąc jakość, Radox,  producent grzejników pokojowych z pewnością nie zawiedzie. Nowoczesne technologie, ciągły i dynamiczny rozwój firmy, sprawia że decydując się na zakup grzejnika pokojowego, możemy wybierać spośród różnorodnych wzorów oraz ciekawej kolorystyki.

Ochrona środowiska

Ceniąc jakość i sposób produkcji Radox, warto także podkreślić, że firma nie używa miedzi i przykłada bardzo dużą wagę w kwestii dbania o środowisko. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty.

Podsumowując, jeżeli cenimy jakość to znajdziemy ją właśnie w Radox. Firma funkcjonuje rzetelnie ponad 20 lat, realizuje projekty o najwyższej jakości wykończenia, zapewniając przy tym 10 letni okres gwarancji na grzejniki. Oferują ogromny wybór modeli grzejników pokojowych oraz łazienkowych, a ich bogate i ekskluzywne wzornictwo z powodzeniem sprawdzi się również nie tylko w domach ale także w przestrzeni salonowej czy biurowej. Warto także wspomnieć, że Radox to nie tylko producent grzejników ozdobnych i producent grzejników łazienkowych ale także firma, w której znajdziemy wszelkie niezbędne akcesoria z branży inżynierii sanitarnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here