Sprawdzamy: Mop Automatyczny Hizero

0
304

Jak ułatwić sobie niezbędne sprzątanie, które mało komu sprawia przyjemność? Nowoczesnym rozwiązaniem jest mop automatyczny Hizero, które powstanie zainspirował naturalny świat zwierząt. Mechanizm czyszczący mopa elektrycznego Hizero został zaprojektowany na wzór języka zwierząt zlizujących pozostałości jedzenia z podłogi. Oszczędny, wydajny i samoczyszczący, nowoczesny mop Hizero pozwala zachować czystość w domu i mieszkania bez nadmiaru wysiłku.

Jak działa mop Hizero?

Bezprzewodowy mop Hizero może wyłącznie z użyciem letniej wody wyczyścić podłogę z zanieczyszczeń suchych i płynnych. Zastosowany w nim rolujący polimer czyszczący w trakcie obracania się absorbuje brud z podłogi. Wszelkie odpady stałe trafiają do osobnego pojemnika, dzięki czemu powierzchnie można umyć wyłącznie czystą wodą o letniej temperaturze. Jeśli chcemy usunąć z podłogi nieco większe zabrudzenia, uzyskać świeży zapach i połysk powierzchni, możemy zastosować odrobinę specjalnego płynu do mycia Hizero. Mop automatyczny Hizero zastępuje więc jednocześnie odkurzacz i tradycyjny mop, czyszcząc podłogę, myjąc ją, susząc, a po zakończeniu samoczynnie się oczyszczając, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas tracony na czyszczenie narzędzi do sprzątania.

Wygodne użycie mopa Hizero

Koniec z plączącymi się kablami, które trzeba nieustannie przełączać po zmianie miejsce, w którym chcemy wyczyścić podłogi! Nowoczesny mop Hizero zasilany jest przez baterię litowo-jonową, która po zakończeniu pracy jest ładowana w stacji dokującej, dzięki czemu urządzenie będzie gotowe do pracy przy następnej okazji. Bateria starcza na nieprzerwane 80 minut pracy, a czas jej ładowania wynosi 4 godziny. Dodatkowym atutem elektrycznego mopa Hizero jest jego wyjątkowo cicha praca. Dzięki temu podłogi możemy wygodnie umyć nawet w trakcie drzemki małego dziecka, dbając o jego bezpieczną zabawę po przebudzeniu.

Wyjątkowo proste użycie elektrycznego mopa Hizero zapewniają także nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniu. Na panelu LED wyświetlane są wszystkie potrzebne do jego obsługi komunikaty i funkcje. Na korpusie urządzenia została dodatkowo umieszczona kolorowa dioda informująca o postępach pracy. Krótka i prosta instrukcja obsługi nowoczesnego mopa Hizero powoduje, że każdy kupujący może od razu zacząć sprzątanie. Niebagatelną kwestią jest też dużo bardziej ekologiczne czyszczenie powierzchni, do którego można używać wyłącznie czystej wody, zamiast niezliczonej ilości detergentów mających wpływ na nasze zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here