Nowoczesny ogród? To oświetlenie odmieni go na zawsze!

0
2011

Posiadacze przydomowych ogrodów powinni zadbać o stworzenie w nich bajecznego klimatu – takiego, któremu nie oprzesz się w letnie wieczory!

Wyjątkowe oświetlenie

Nowoczesny ogród powinien posiadać modernistyczne oświetlenie, które dopieści jego wygląd i sprawi, że kącik między drzewami w pobliżu własnego domu będzie doskonale rozświetlony. Oświetlenie Philips Hue to inteligentne systemy oświetleniowe, które przystosowane są do montażu zewnętrznego. Zapewniają właściwą dla odpowiedniego klimatu ilość i jakość światła, a jednocześnie generują minimalne zużycie prądu i nie zaburzają naturalnej atmosfery nocnej ciszy…

Fantastyczne oświetleniowe pomysły do ogrodu

Ożyw swój ogród za pomocą inteligentnego oświetlenia z https://iluve.com. Zewnętrzne lampy połączone z systemem oświetlenia Philips Hue pozwalają na manipulowanie jasnością według własnych potrzeb. Ciepłe światło białe zagwarantuje Ci domową atmosferę, idealną do relaksu w hamaku nie tylko przy świetle gwiazd i księżyca. Z kolei paleta 16 mln kolorów, dzięki której zmienisz atmosferę swojego ogrodu oraz gotowe aranżacje świetlne zagwarantują Ci niepowtarzalne doznania estetyczne – w Twoim własnym ogrodzie!

Samozapalanie na powitanie!

System Philips Hue od iluvo.com to nie tylko samo światło, ale też inteligentne zarządzanie oświetleniem przydomowym. Jeśli masz problemy ze znalezieniem włącznika przy nocnych powrotach do domu, lub zdarza Ci się zapomnieć zgasić lamp przy posesji – po prostu postaw na inteligentny czujnik ruchu! System inteligentnego oświetlenia zapewni Ci rozjaśnienie ciemności podjazdu na czas Twojego powrotu do domu i zgasi je, gdy już wyjdziesz z terenu posesji. Tym sposobem światło na dworze nie pali się nigdy dłużej, niż to absolutnie konieczne!

Jak wykorzystać paletę barw oświetlenia?

Przygotowując romantyczną kolację we dwoje w ogródku wybierz coś z ciepłych, przyjemnych barw dających wrażenie kameralności i klimatu. Gdy urządzasz dzieciakom przyjęcie w ogrodzie – zabaw się barwami, zrób imprezę, jaką zapamiętają na długo, między innymi dzięki radosnym, kolorowym światłom towarzyszącym ich beztroskiej zabawie!

Oświetlenie to bardzo ważny element wyposażenia Twojego ogrodu – nie zaniedbaj go przy aranżacji! Jeśli potrzebujesz dodatkowych lamp w inteligentnym systemie Hue, wybierz je u autoryzowanego dealera Philips Lightning za pośrednictwem sklepu internetowego iluve.com. Będziesz zdumiony ich możliwościach i z pewnością uda Ci się pozytywnie zaskoczyć sąsiadów feerią barw na Twoim tarasie i w ogródku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here