Pokój dzienny z cegłą na ścianie. Pomysły na aranżację nowoczesnego wnętrza

Cegła na ścianie od długiego czasu cieszy się rosnącą popularnością. Jest to znakomity sposób na odświeżenie starego wnętrza i nadanie mieszkaniu przytulnego klimatu. Betonowe i gipsowe płytki cegłopodobne idealnie sprawdzą się zarówno u osób marzących o rustykalnym, klimatycznym i przytulnym pokoju, jak i u fanów łączenia elementów klasycznych z nowoczesnym wystrojem.

Pomysły na aranżację wnętrza z użyciem płytek cegłopodobnych można wyliczać bez końca. W kuchni świetnie sprawdzą się płytki czerwone, białe i szare, które bardzo dobrze będą komponować się praktycznie z każdą aranżacją. Ostatnio coraz popularniejsze stają się płytki cegłopodobne jako element aranżacji pokoju dziennego. Okazuje się, że wyglądają dobrze nie tylko jako element zabudowy kominka, ale i również po prostu jako element dodający przytulnego klimatu. Wybór jest na tyle duży, że do każdej kolorystyki pokoju można spokojnie dobrać idealnie pasujące gipsowe i betonowe płytki cegłopodobne.

W przypadku, gdy pokój aranżowany jest w stylu industrialnym, sprawdzą się zarówno płytki rustykalne, country, czy też całkowicie białe. Nowoczesne wnętrze nie oznacza w żaden sposób rezygnacji z klasycznych rozwiązań, które stają się coraz powszechniejszym elementem nowoczesnego wystroju. Płytki cegłopodobne, jako element wystroju, mogą zostać uzupełnione o dodatki z drewna i ceramiki, co pozwoli na uzyskanie naprawdę przytulnej atmosfery, w której można się zrelaksować po ciężkim dniu, czy po prostu odpocząć z rodziną i przyjaciółmi. 

Jeżeli jesteś zwolennikiem nowoczesnych trendów, nasz bardzo szeroki wybór płytek zaspokoi twoje potrzeby. Jeżeli natomiast odnosisz wrażenie, że twój pokój dzienny jest zimny i brakuje w nim poczucia ciepła i spokoju, to właśnie wykorzystanie naszych płytek cegłopodobnych będzie bardzo dobrym sposobem na przełamanie tej nieprzyjemnej atmosfery i wprowadzenie ciepła – szczególnie zwróć uwagę na płytki cegłopodobne w różnych odcieniach czerwieni, brązu i beżu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here