Zaczarowane święta w stylu industrialnym

Nawet surowe wnętrze może nabrać prawdziwie magicznego, świątecznego charakteru! Warto jednak uważać, aby tak pieczołowicie aranżowane wnętrze nie uginało się od niepasujących, świecących dekoracji. Jak ozdobić industrialne mieszkanie na Boże Narodzenie? Możesz zrobić to na dwa sposoby.

Minimalistyczne dodatki świąteczne

Wykorzystaj potencjał mebli i… pozwól sobie na drobny prezent!

Jeśli zaaranżowałaś już swoje wnętrze, ale przestrzeń pozwala ci na jeszcze jeden dodatkowy zakup, to doskonale się składa! W wymagających mieszkaniach nie można po prostu kupić przypadkowych dekoracji, zawieszek czy innych podobnych gadżetów świątecznych. Na wszystko należy wygospodarować dostatecznie dużo miejsca oraz z pomysłem podejść do sprawy.

Pierwszym sposobem, jak wydobyć z surowego mieszkania prawdziwą magię świąt bez żadnej wizerunkowej straty, to wykorzystanie swoich dotychczasowych mebli jako dekoracji. Jeśli są one już w jakiś sposób zaaranżowane, to nie psuj wypracowanego efektu. Spraw sobie jeden mały prezent ? i kup jeszcze jedną rzecz, która pozwoli ci udekorować mieszkanie na święta.

Minimalistyczne dodatki świąteczne: dopasowane do twojego industrialnego wnętrza

Jeśli jednak nie chcesz kupować kolejnych mebli, aby aranżować z fantazją swoje wnętrze na Boże Narodzenie, możesz postawić na dodatki pasujące do stylu industrialnego.

Niedoceniona rola oświetlenia w surowym wnętrzu

Każdy, kto jest fanem industrialnego stylu wie, że światło może znacząco wpłynąć na klimat w danym pokoju. Dlaczego nie wykorzystać tej wiedzy przy komponowaniu świątecznych dekoracji? Nie będą to klasyczne, bardzo łatwo kojarzące się z Bożym Narodzeniem gadżety, ale właśnie dzięki temu wnętrze nabierze nietuzinkowego charakteru. Dokładnie takiego, jakiego właściciel surowego wnętrza chciałby na święta.

oświetlenie w surowym wnętrzu

Ciepłe, futerkowe dodatki

Do surowych wnętrz idealne będą futrzane gadżety. Pledy, poduszki oraz dywany ocieplą pomieszczenie i pozwolą ci się zrelaksować w świąteczny wieczór, po tygodniach pełnych przygotowań.

futerkowe dodatki

Samodzielnie skomponowane stroiki

Tym sposobem sam ozdobisz swój dom, a kwiaty posłużą nie tylko w tegoroczne święta.

Sprawdź ozdoby świąteczny od Miloo Home – poczuj ponadczasowy klimat świąt!

Samodzielnie skomponowane stroiki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here