Grzejnik łazienkowy WARP-S – 5 powodów dla których warto wybrać ten model

0
142

Obecnie, wybór grzejnika czy to łazienkowego czy grzejników pokojowych to nie lada wyzwanie. Ofert sklepów stacjonarnych i internetowych są tak bogate, że przyprawia to o niemały zawrót głowy. Biorąc pod uwagę to, że przy wyposażeniu domu czy mieszkania mamy do podjęcia sporo innych decyzji, to zastanawianie się jeszcze nad modelem grzejnika może być powodem niemałych dylematów. Szczególnie, że jak zostało już wspomniane, oferty sklepów są naprawdę różnorodne. Jednak istnieje sporo poradników dotyczących konkretnych modeli grzejników, co na pewno pomaga w rozsądnym wyborze. Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić jeden z hitów sprzedażowych w świecie grzejników, czyli grzejnik łazienkowy WARP-S! Sprawdźcie dlaczego naszym zdaniem jest tak popularny.

Moda na nowoczesne wnętrza

To na pewno jeden z powodów, dla którego modele grzejników Warp-S są tak popularne. Doskonale wpasowują się w stylistykę nowoczesnych, nieco surowych wnętrz. Doskonale sprawdzą się zarówno w małych łazienkach jak i w większych, ponieważ posiada kilka wersji jeżeli chodzi o wielkość. Mimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że ich kształt jest bardzo surowy, wręcz kanciasty, to efekt ten łagodzi zaokrąglone wykończenie profili grzewczych.

Sprawdź grzejniki pasujące do nowoczesnych wnętrz!

Nietuzinkowy wygląd

Grzejniki łazienkowe WARP-S różnią się nieco od klasycznych, znanych nam z wielu łazienek modeli. Nie mają zaokrąglonych profili grzewczych (rurek), są one raczej spłaszczone jak przy klasycznych grzejnikach pokojowych. Grzejnik te to na pewno nowe, świeże spojrzenie na klasyczne grzejniki łazienkowe. Dzięki nowoczesnym konstrukcjom i niebanalnemu wykonaniu prezentuje się on niezwykle designersko.

Funkcjonalność to jego drugie imię

Podstawowym elementem, który decyduje o niezwykłej funkcjonalności tego modelu grzejnika jest na pewno to, że profile grzewcze znajdują się po jednej stronie kolektorów. To pozwala na dowolne skierowanie profili, można nimi manewrować zarówno w lewo jak i prawo. Można również grzejnik ustawić na “sztorc”, co pozwoli na łatwe i efektywne suszenie ręczników czy ubrań. Ułatwia to również zastosowanie większych przestrzeni między grupami profili. Niejednokrotnie zdarza się również, że potrzebujemy szybko wysuszyć jakąś rzecz, w takich sytuacjach opisana funkcjonalność na pewno będzie pomocna. Dodatkowo grzejnik te posiadają spora moc grzewczą, co sprawia, że nasze rzeczy zostaną wysuszone błyskawicznie!

Jakość wykonania i wykorzystanie nowoczesnych technologii

Grzejniki WARP-S to również doskonała jakość wykonania. Mimo asymetrycznej konstrukcji, cała bryła jest stabilna i wyważona. Modele WARP-S mogą być dostępne w różnych wariantach, jeśli chodzi o sposób zasilania. Marka Terma proponuje zasilanie wodne, wodno-elektryczne inaczej hybrydowe lub elektryczne. Grzejniki hybrydowe to doskonałe rozwiązanie jeśli zachodzi potrzeba dogrzania łazienki poza sezonem grzewczym (na przykład gdy mamy małe dzieci). Nie ma wtedy potrzeby uruchamiania całej instalacji ogrzewania centralnego. Podobnie jest z grzejnikami elektrycznymi, jednak w grzejniki hybrydowych  możemy wybrać nośnik ciepła, co pozwala dostosować użytkowanie do możliwości finansowych. Ogrzewając w zimie grzejnikiem elektrycznym na pewno zapłacimy więcej za rachunki niż w sytuacji podłączenia grzejnika do sieci ogrzewania centralnego. Dodatkowo grzejniki wodno-elektryczne świetnie sprawdzą się w agroturystyce czy branży hotelowej, ponieważ możemy ogrzewać tylko jedno pomieszczenie gdy na przykład reszta pokoi jest pusta. Grzejniki wodne są najmniej praktyczne, ponieważ będą działać tylko wtedy gdy w całym domu jest włączone ogrzewanie, więc nie ma możliwości włączenia ich poza sezonem grzewczym, szczególnie jeżeli mieszkamy w bloku i korzystamy z tak zwanego ogrzewania miejskiego.

Sprawdź dostępność kolorystyczną grzejników WARP-S!

Dopasowanie do potrzeb i preferencji klienta

Modele grzejników WARP-S dostępne są w sześciu wersjach wielkościowych – 655/500, 655/600, 1110/500, 1110/600 i największe 165/500 oraz 1695/600. Oczywiście im większy grzejnik tym wyższa cena. Jeżeli chodzi o moc grzewczą to waha się ona od 450 do 1300 W. Mogą rozgrzać się aż do 95 stopni! Jeżeli chodzi o dostępność kolorów to producent oferuje całą paletę kolorów z międzynarodowego wzornika RAL oraz kolory specjalne. W sumie około 250 możliwości kolorystycznych! W ofercie są zarówno kolory połyskliwe z mieszaną fakturą (chropowate lub gładkie) istnieje możliwość wybrania kolorów z palety RAL w wersji matowej lub połyskowej. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru modnych ostatnio odcieni szarości i czerni. Jednak znajdzie się również coś dla osób, które chcą kolorem grzejnika ożywić wnętrze – paleta kolorów wyrazistych, jaskrawych na pewno zadowoli każdego, kto szuka odważnych barw. Mnogość kolorów na pewno pozwoli na wybranie odcienia, który idealnie wpasuje się w kolorystykę naszej łazienki lub podkreśli waszą oryginalność kontrastowym odcieniem.

Sprawdź ofertę sklepu iTerma.pl

warp-s

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here