miejsce do spania dla trójki dzieci

Istnieją rozwiązania, które wydają się wręcz stworzone dla większych rodzin. Do takich z pewnością należy łóżko piętrowe 3 osobowe. Czy przy jego pomocy da się zaaranżować wygodny pokój dla rodzeństwa? Sprawdźmy, na jakie opcje możemy liczyć.

Funkcjonalnie, modnie i bezpiecznie

Pokój dla trójki pociech nie musi sprawiać wrażenia przeładowanego meblami. Wystarczy odpowiednio rozplanować przestrzeń, na której każde dziecko będzie się czuło swobodnie. Łóżko piętrowe 3 osobowe wydaje się meblem idealnym. Zajmuje dokładnie tyle samo miejsca jak model dla jednej osoby. Solidne, drewniane, estetycznie pomalowane ucieszy oko małych użytkowników, a rodzicom da pewność, że wybrali mądrze. Oferta sklepu Lano Meble to przegląd nowoczesnych propozycji dla mniejszych i większych rodzin. Meble mają dopracowane szczegóły, bezpieczne drabinki i stabilną ramę. Są także wyposażone w wysokie barierki, dzięki którym dziecko nie wypadnie z łóżka.

Praktyczne łóżko piętrowe 3 osobowe

Jaki powinien być mebel, jeśli jednocześnie korzysta z niego aż troje użytkowników? Na pewno musi być solidny, czyli wykonany z drewna. Stabilna rama i wygodny stelaż z desek sosnowych sprawdzi się w każdej kategorii wiekowej. Mebel tego typu wytrzyma dzienne i wieczorne harce dzieci. Poszczególne deski są łączone specjalnymi śrubami imbusowymi, które stanowią gwarancję niezawodności. Łatwo się je montuje, a przy jakichkolwiek wątpliwościach można skorzystać z fachowej pomocy firmowych monterów. Minimalistyczna, prosta konstrukcja sprawia, że mebel nie będzie problemem przy tworzeniu kompleksowej aranżacji wnętrza.

łóżko piętrowe 3 osobowe

Mebel, który „rośnie” razem z dziećmi

Łóżko piętrowe 3 osobowe potrafi zaskakiwać. Nowoczesne modele mają opcje dla maluchów oraz dzieci starszych. Najmłodsi użytkownicy mogą liczyć na wysokie barierki, chroniące przed upadkiem. Nadają się do montażu po obu stronach, w zależności od ustawienia mebla względem ściany. Nieco starsze dzieci nie potrzebują takich zabezpieczeń, więc można je zdemontować. W przypadku najniżej położonego łóżka mamy do czynienia z elementem, który nie jest połączony z całą konstrukcją. W każdej chwili da się go wysuwać lub wsuwać, gdy jest niepotrzebne. Wygodna dostawka może być także rozłożona w innym pokoju.

Łóżka dla trójki osób są dostępne w wersji niskiej lub wysokiej. Bogata kolorystyka dostępnych modeli sprawia, że dzieci mogą liczyć na estetyczne miejsce do spania w ulubionym kolorze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here