Jak znaleźć dobrego dewelopera

Szukania mieszkania nie jest łatwy procesem. Wymaga nakładów czasu i zaangażowania. Zwykle towarzyszą temu skrajne emocje – od euforii, radości, przez stres, niepewność i wątpliwości. Co zrobić by znaleźć wymarzone mieszkanie i nie wkopać się na przysłowiową minę. W końcu nie brakuje historii o oszukanych klientach, którzy zostali z kredytem bez mieszkania. Kluczem jest znalezienie odpowiedniego dewelopera. Jak to zrobić? Czytaj dalej.

Jak znaleźć dewelopera

Żeby znaleźć trzeba zacząć szukać. Najlepiej w wyszukiwarce Google wpisując hasło deweloper Rzeszów. To najprostszy sposób, bo możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, wygodnie, oszczędzając czas na jeżdżenie po mieście. To dopiero początek poszukiwań. Przejrzyj strony deweloperów i zobacz jaką mają ofertę. Wybierz kilku, i umów się z nimi na spotkanie.

Spotkanie z deweloperem – jak się przygotować

To bardzo ważny etap dlatego musisz się odpowiednio przygotować. Przed spotkaniem przygotuj listę pytań. Pytać możesz o wszystko co jest związane z inwestycją. O zastosowane materiały i technologie, o plan zagospodarowania przestrzennego, rodzaj montowanych okien itp. Najlepiej spisz wszystkie pytania na kartce, tak, żeby w trakcie spotkania nic ci nie umknęło.

Sprawdź opinie o firmie

Dobrym sposobem na weryfikację wiarygodności dewelopera jest poszukanie informacji o nim w internecie. Wystarczy wpisać frazę deweloper Rzeszów opinie, lub nazwę konkretnej firmy z dopiskiem opinie. Jeśli deweloper ma coś na sumieniu i jego inwestycje nie były udane na pewno znajdziesz o tym informacje w sieci. Internauci chętnie dzielą się opiniami, zwłaszcza jeśli coś poszło nie tak. Pamiętaj jednak by być ostrożnym.

Często na różnego rodzaju forach wypowiada się konkurencja, która chce zaszkodzić innej firmie pisząc komentarze, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Najlepiej byłoby uzyskać informacje z pierwszej ręki. To znaczy pochodzić po osiedlu i popytać wśród jego mieszkańców. Zapytać czy są zadowoleni z mieszkań, czy nie ma żadnych niespodzianek itp. Nie każdy jednak będzie chciał rozmawiać, ale może akurat uda ci się czegoś dowiedzieć.

Dewelopera godnego zaufania poznasz po tym, że chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Który nie będzie unikał konfrontacji z dotychczasowymi klientami, chętnie pokaże ci mieszkanie i opowie o inwestycji. Życzę ci abyś takiego właśnie dewelopera znalazł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here