Nie zapomnij o jakości i stylu przy projektowaniu instalacji c.o.

Grzejnik – element konieczny ale także dekoracyjny. Instalacja grzewcza w domu jest istotną częścią urządzania swojej przestrzeni mieszkalnej. Czas zapomnieć o szpecących i wielkich kaloryferach z czasów PRL-u. Mogą one w tych czasach pełnić funkcje nie tylko funkcjonalne, ale też dekoracyjne jako grzejniki dekoracyjne. Istotnym aspektem jest ich właściwe rozmieszczenie, wielkość i ilość elementów grzewczych jak również sposób podłączenia. Na te wszystkie czynniki składa się sprawność i nasze zadowolenie z systemu grzewczego.

Szeroka oferta grzejników dekoracyjnych

XXI wiek przyniósł rozwój w każdym aspekcie życia, włączając w to aspekty dekoracyjne grzejników. Oprócz wkomponowania rozmiaru grzejnika do pomieszczenia i miejsca instalacji, a także wysokiej jakości i koloru urządzenia, możemy wybrać wariant i wzór, który perfekcyjnie wpasuje się do stylu naszego wnętrza. Bogata gama grzejników dekoracyjnych umożliwia stworzenie projektu indywidualnego dla każdego gustu i pasującego do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Czas przełamać pogląd banalności bezbarwności grzejników. Stale powiększająca się oferta grzejników dekoracyjnych firmy AG GrzejnikiDesign upewni każdego, że mogą one być atrakcyjną ozdobą i dopełnić stylizacyjne aspekty wnętrz.

Grzejniki łazienkowe

W AG FHU stale ulepszamy swoją ofertę, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. W związku z tym mamy ogromny wybór modeli i i wykończeń grzejników, w tym grzejniki łazienkowe. Są one nie tylko praktyczne i działające wyjątkowo efektywnie, ale też stworzone z designerskim kunsztem. Nasze grzejniki łazienkowe dopasują się do każdej łazienki dzięki ponadczasowemu wzornictwu. Do wyboru w różnych kolorach i wzorach grzejniki łazienkowe będą same w sobie stanowiły ozdobę, już nie musisz się martwić o ukrycie nieestetycznego kaloryfera w swojej łazience. Co więcej, posiadamy w ofercie różne warianty, takie jak grzejniki chromowane czy grzejniki ze stali nierdzewnej. Wybierz komfort cieplny w swojej łazience z naszymi grzejnikami łazienkowymi!

Kolorystyka i trendy w grzejnikach

Grzejniki nie muszą być nudną koniecznością. Odważ się na oryginalność i wybierz swój model z bogatej palety form i kolorów. Najwyższa jakość wykonania idzie w parze z funkcjonalnością, a całość dopełnia estetyczne wykończenie. Grzejniki dekoracyjne dają możliwość aranżacji wzorów i kolorów. Przełam rutynę wnętrza, wybierz model do siebie i ciesz się bezproblemową, długoletnią pracą naszych grzejników.

Rodzaje grzejników

Zastanawiasz się, jaki rodzaj grzejnika wybrać? Inny model będzie odpowiedni do łazienki, a inny do sypialni. Oto kilka rodzajów grzejników, które pomogą Ci w decyzji doboru właściwego biorąc pod uwagę pomieszczenie, wydajność czy eksploatację.

Podział grzejników możemy ustalić na podstawie czynników, takich jak:

  • wygląd – grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, grzejniki w formie fali, grzejniki rurowe
  • miejsce montażu – grzejniki ścienne, grzejniki poziome, grzejniki pionowe, grzejniki stojące
  • sposób oddawania ciepła – grzejniki konwektorowe, grzejniki członowe, grzejniki płytowe
  • materiał wykonania – grzejniki żeliwne, grzejniki aluminiowe, grzejniki szklane

Przedstawiamy kilka najpopularniejszych rodzajów grzejników:

  • Grzejniki płytowe – Płyty grzewcze okażą się wyjątkowo trafnym dopełnieniem instalacji grzewczej zarówno w mieszkaniu, jak i w domu. Sprawdzą się świetnie w kuchniach, salonach i pokojach dzieci jako grzejniki pokojowe. Ich smukły i elegancki wygląd będzie pasował do każdego wystroju. Sprawdź naszą ofertę grzejników płytowych.
  • Grzejniki żeliwne retro – Jeśli ktoś jest fanem retro elementów, mamy w naszym asortymencie grzejniki żeliwne, które swoim wyjątkowym wyglądem nadają charakteru wnętrzom. Klasyczny i ponadczasowy design nadal znajduje wielu swoich zwolenników, którzy szukają awangardowych grzejników pokojowych. Zobacz jeden z naszych modeli AG Gustav.
  • Grzejniki panelowe – Grzejniki panelowe to designerska, nowoczesna opcja grzejników pokojowych. Charakteryzują się wysoką wydajnością i łatwością dostępu z każdej strony. Są wyjątkowo cienkie, bo  ich grubość można wybrać już od 5cm, co nadaje wnętrzu lekkości i loftowego charakteru.

Sprawdź całą ofertę na naszej stronie internetowej i wybierz grzejniki idealne do Twojego domu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here